EN

EN
Shtëpia » Produkte » FLETË E KORONUAR POLIKARBONATE
FLETË E KORONUAR POLIKARBONATE
 • https://www.jsd-pcsheet.com/img/ws11_y_7618_pc_corrugated_sheets.jpg

WS11-Y-7618 PC Fletë të koronuara

 • Trashësia: 0.8mm - 2.5mm 
 • Gjatësia: Çdo dimension
 • Ngjyra: E qartë, Blu,Jeshile, Braun etj. (I përshtatshëm)
 • Ngjyrat dhe dimensionet janë në dispozicion
Na kontakto.
 • Përshkrimi
 • Aplikimet
 • Hetim
Përshkrimi

Materiali i parë i serisë JIASIDA WS11 është Polikarbonate që tregon mot të shkëlqyer, durueshmëria dhe rezistenca ndaj zjarrit. Këto fletë PC shtohen me shtesa ultraviolet dhe kimikate të tjera, dhe është bërë nga teknologjia më e përparuar e bashkë-nxjerrjes me dy shtresa. Ekziston aftësia e lartë e thithjes UV në intervalin spektral UV (290-400 NM), që mund t'i rezistojë 99.9% UV e dëmshme.

Emri i markës:

JIASIDA

Vendi i origjinës:

YUYAO, ZHEJIANG

 

Paketim:

Letër Kraft

Koha e dorëzimit:

7-15 Ditët e punës pas pagesës paraprakisht

Aftësia e Furnizimit:

> 900 Tonelata / Muaj Avantazh konkurrues:
Jetëgjatësi e gjatë shërbimi, I qëndrueshëm, Jokorrosive
Transparenca e lartë: Transmetueshmëri e shkëlqyeshme e dritës, Izolo UV
Rezistenca e fortë e ndikimit, Parandaloni çarjet, Vulosje e mirë e papërshkueshme nga uji, I përshtatshëm për të gjitha kushtet e motit
Parandalimi i zjarrit, Jo i ndezshëm
Instalim i lehtë: peshë e lehtë, instalim i shpejtë, kostoja ekonomike e ndërtimit, periudhë më e shkurtër ndërtimi, instalim i sigurt.

Profilet:
JIASIDA W11-Y-7618

JIASIDA W11-Y-3208

JIASIDA W11-F-7618

JIASIDA W11-F-2101826

*  Duhet të jenë të përsitueshme mallrat e formës së veçantë.
Aplikimet
 • Vende sportive
 • Ndërtimi i fabrikës / Çati për ndriçimin e magazinës
 • Serra / Eko-restorant
 • Qendra tregtare / Banimi;Ferma e bagëtive
Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja