EN

EN
Shtëpia » Produkte » FLETË E KORONUAR POLIKARBONATE
FLETË E KORONUAR POLIKARBONATE
 • https://www.jsd-pcsheet.com/img/ws11_f_7618_pc_corrugated_sheets.jpg

Fletë të valëzuara PC WS11-F-7618

 • Trashësia: 0.8mm - 2.5mm 
 • Gjatësia: Çdo dimension
 • Ngjyra: Qartë, Blu,Jeshile, Kafe etj (I përshtatshëm)
 • Ngjyrat dhe dimensionet e personalizuara janë në dispozicion
Na kontakto.
 • Përshkrimi
 • Aplikimet
 • Hetim
Përshkrimi

Lënda e parë e serisë JIASIDA WS11 është Polikarbonati që tregon mot të shkëlqyeshëm, qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj zjarrit. Këto fletë PC shtohen me shtesa ultraviolet dhe kimikate të tjera, dhe është bërë nga teknologjia më e përparuar e bashkë-nxjerrjes me dy shtresa. Ekziston aftësia e lartë e thithjes UV në intervalin spektral UV (290-400 NM), e cila mund të përballonte 99.9% UV e dëmshme.

Emri i markës:

JIASIDA

Vendi i origjinës:

YUYAO, Zhejiang

 

Paketim:

Letër Kraft

Koha e dërgimit:

7-15 Ditë pune pas pagesës paraprakisht

Aftësia e Furnizimit:

> 900 Ton / Muaj Përparësia Konkurruese:
Jetëgjatësia e gjatë e shërbimit, Qëndrueshëm, Incorrosive
Transparenca e lartë: Transmetueshmëri e shkëlqyeshme e dritës, Izoloni ultravioletin
Rezistencë e fortë ndaj ndikimit, Parandaloni çarjen, Nënshkrimi i mirë i papërshkueshëm nga uji, I përshtatshëm për të gjitha kushtet e motit
Parandalimi i zjarrit, Nuk merr flake
Instalim i lehtë: peshë e lehtë, instalim i shpejtë, kostoja ekonomike e ndërtimit, periudhë më e shkurtër ndërtimi, instalim i sigurt.

Profilet:
JIASIDA W11-Y-7618

JIASIDA W11-Y-3208

JIASIDA W11-F-7618

JIASIDA W11-F-2101826

*  Mallrat me formë të veçantë duhet të personalizohen.
Aplikimet
 • Vende sportive
 • Ndërtesa e fabrikës / Çatia e ndriçimit të magazinës
 • Serra / Eko-restorant
 • Qendra tregtare / Vendbanimi Blegtori
Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja