EN

EN
Shtëpia » Produkte » POLYCARBONATE FILM » Film Grafik PC i pakotuar
Film Grafik PC i pakotuar
  • https://www.jsd-pcsheet.com/img/pw_ul_43_velvet___fine_velvet_uncoated_textured_pc_film.jpg

PW-UL 43 Kadife / Fine Velvet Uncoated Textured PC Film

  • Transmetimi i dritës për PC Film të lëmuar : 86% - 92%
  • Gjerësia: ≤ 915mm ose 930mm
  • Gjatësia:  Çdo dimension
  • Ngjyrat:  Transparente, çdo ngjyrë e personalizuar
Na kontakto.
  • Përshkrimi
  • Parametri
  • Hetim
Përshkrimi

Emri i markës:

JIASIDA

Vendi i origjinës:

YUYAO, ZHEJIANG

 

Paketim:

Një ose dy anë të mbuluara me PE mbrojtëse film

Koha e dorëzimit:

7-15 Ditët e punës pas pagesës paraprakisht

Aftësia e Furnizimit:

> 900 Tonelata / Muaj 


Nota të lëmuara
Aplikimi i dekorit in-mold për dekorim të brendshëm automobilistik, shtëpi    pajisje dhe elektronikë konsumator
Dritaret e shfaqura LED/LCD
Paketime mjekësore
Spacer izolues
Helmeta, bagazhe dhe produkte të tjera blister

Nota të textured
Përbërje të veçanta që të mundësojnë:- Difuzioni i dritës dhe pa "pika të nxehta” në aplikimet e ndezjes së prapme- Gërvishtje dhe rezistence- Vështrim metalik i krekur
Formueshmëri e lehtë që lehtëson prodhimin në shkallë të gjerë duke përdorur IMD
Printueshmëri e shkëlqyer pa para-trajtim
Aftësi e shkëlqyer e pastër për të vdekur

Nota të lëmuara
Riprodhimi i vërtetë i ngjyrave
Efekt i shkëlqyer thellësie pa humbje të gjallësisë në shtypjen e sipërfaqes së dytë
FDA/ USP Klasa VI përputhje
Rezistenca kimike dhe moti
Formueshmëri e lehtë

Nota të textured
Aplikime për ndriçimin dhe shfaqjen
Tastjer automobili dhe aplikime të brendshme
Elektronikë konsumatorë 


Parametri

Nota të lëmuara:

NUMRI I MODELIT. 

VEÇORITË KRYESORE 

FUSHA E TRASHKSIS 

JIASIDA * PW-UL11

-

(Transparencë, Polished / E lëmuar)

Rivendosja e ngjyrës e vërtetë,

Përmban/nuk përmban qëndrueshmërinë UV

0.125-1.5mm

JIASIDA * PW-UL11HT

-

(Çertifikuar nga FDA, Transparente, I lëmuar/ i lëmuar)

Çertifikuar nga FDA,

Riprodhimi i vërtetë i ngjyrave,

Rezistencë e lartë ndaj nxehtësisë

0.175-1.5mm

JIASIDA* PW-UL 11V

-

(I lëmuar/ i lëmuar)

Mbrojtja E UV,

Rezistenca kimike,

Mund të mbajë ngjyrë të shndritshme dhe të shndritshme, ndjenjë lagështie

0.25-1.5mm

*  JIASIDA * PW Fletë   Ngjyrat dhe dimensionet janë në dispozicion


Nota të textured:

NUMRI I MODELIT.

PRONËSITË SIPËRFAQËSORË

FUSHA E TRASHKSIS

JIASIDA* Uncoated Graphic PC Film - Texture e një ane

JIASIDA* PW- UL21

Matte / E lëmuar

0.1-1.2mm

JIASIDA* PW- UL31

Kadife e shkëlqyer / E lëmuar

0.1-1.2mm

JIASIDA* PW- UL41

Kadife / E lëmuar

0.1-1.5mm

JIASIDA* PW- UL71

E krehur / E lëmuar

0.1-1.2mm

JIASIDA* Uncoated Graphic PC Film - Dyfishi-texture sided

JIASIDA* PW- UL32

Kadife e shkëlqyer / Matte

0.1-1.2mm

JIASIDA* PW- UL42

Kadife / Matte

0.1-1.5mm

JIASIDA* PW- UL43

Kadife / Kadife e shkëlqyer

0.1-1.5mm

JIASIDA* PW- UL73

E krehur / Kadife e shkëlqyer

0.1-1.2mm

*  JIASIDA * PW Fletë   Ngjyrat dhe dimensionet janë në dispozicion

 

PËRSHKRIMI I TEXTURE 

Matte Texture 

Sipërfaqe e mirë printuese. Nuk është aq i lëmuar sa pjesa e lëmuar, por është më rezistente ndaj gërvishtjeve. Ajo mund të sigurojë efektin e dritares së lagësht për aplikacionin e shfaqjes së automjetit me avull. 

Në rregull. Velf Texture 

Shumë e përshtatshme për aplikime për rroba të larta. Ajo jo vetëm që ka rezistencë të mirë për të veshur, por gjithashtu e mban atë të bukur. 

Velf Texture 

Në përdorim të lartë, gërvishtje, shenjat e gishtave dhe dëmtimet mund të mbulohen. Ai mund të përdoret gjithashtu si një film i difuzionit në aplikimet e dritareve apo të dritave të pasme. 

E krehur Texture 

Tekstile të veçanta me furçë sigurojnë një vështrim metalik

Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja