EN

EN
Shtëpia » Produkte » POLYCARBONATE FILM » Kartat e Sigurisë dhe ID-të PC Film
Kartat e Sigurisë dhe ID-të PC Film
 • https://www.jsd-pcsheet.com/img/pw_sd32yt_bottom_transparent_velvet_pc_film.jpg

PW-SD32YT Film kadife transparent në fund të PC-së

 • Transmetueshmëria e dritës për PC Film të lëmuar : 86% - 92%
 • Gjerësia ≤ 915mm ose 930 mm
 • Gjatësia:  Çdo dimension
 • Ngjyrat:  Transparente, çdo ngjyrë e personalizuar
Na kontakto.
 • Përshkrimi
 • Parametri
 • Aplikimet
 • Përfitimet kryesore
 • Hetim
Përshkrimi

Kartat e Sigurisë dhe ID të JIASIDA * PW-SD është një polikarbonat me performancë të lartë (PC) seri filmash, i projektuar për prodhimin dhe teknologjinë e petëzuar të identifikimit të sigurisë së lartë (ID) kartë. Portofoli i filmave JIASIDA * PW-SD Secure ID përfshin një shtresë të qartë të lasermarketit, shtresat e bashkekstruara, një shtresë e ndritshme thelbësore e bardhë, mbulesa të veshura fleksibile dhe një shkallë e qartë e mbivendosjes për mbulesën ose shtresat e ndërmjetme. Këta filma japin tolerancë të matjes së ngushtë për të thjeshtuar prodhimin e kartave brenda parametrave të trashësisë së mandatuar duke u siguruar klientëve tanë produktivitet dukshëm më të lartë.

Emri i markës:

JIASIDA

Vendi i origjinës:

YUYAO, Zhejiang

 

Koha e dërgimit:

7-15 Ditë pune pas pagesës paraprakisht

Aftësia e Furnizimit:

> 900 Ton / Muaj Parametri

NUMRI I MODELIT.

FUNKSIONE

Gama e trashësisë

PW-SD32WO

Polikarbonat me çip të vetëm me cilësi të bardhë dhe të errët të errët (PC), i përshtatshëm për përdorim si një shtresë thelbësore. I përshtatshëm për shtypje offset dhe OVD.

0.1-0.62mm

PW-SD32CT

Polikarbonat me çip të vetëm me cilësi transparente në të dy anët (PC) film, i përshtatshëm për përdorim si veshje transparente ose ndër-shtresore. Shënimi me lazer dhe shtypja e dehidratimit me lazer UV, i përshtatshëm për të bërë një logo të personalizuar lazer me kontrast të lartë.

0.1-0.15mm

PW-SD32YT

Polikarbonat me çip të vetëm me cilësi transparente në të dy anët (PC) film, i përshtatshëm për përdorim si veshje transparente ose ndër-shtresë. Nuk është i përshtatshëm për shtypjen me lazer.

0.1-0.4mm

*  JIASIDA * SD Fletë   Dimensionet e personalizuara janë në dispozicion

Aplikimet
 • Karte identiteti, patentë, 
 • pasaportë elektronike, karte tranziti, 
 • Leja e qëndrimit, 
 • karta ushtarake dhe karta e policisë, 
 • futje e kartës inteligjente, 
 • karta e tahometrit, 
 • karta e sigurimit shëndetësor, 
 • çertifikata e shërbimit civil, 
 • certifikatën e regjistrimit të automjetit, etj.
Përfitimet kryesore
 • Cilësi e lartë optike
 • Rezistencë e lartë ndaj konsumimit
 • Rezistencë ndaj temperaturës së lartë
 • Tkurrje e ulët, rrafshinë e përmirësuar
 • Tekstura të optimizuara për shtypje, vulosje dhe petëzim i nxehtë
 • Aftësi e shkëlqyeshme e shenjës lazer
 • Tolerancë e matësit të ngushtë për tolerancën e kontrolluar të pirgut pas petëzimit
 • Perde maksimale
Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja