EN

EN
Shtëpia » Produkte » POLYCARBONATE FILM » Pc Film i sigurisë dhe kartave të identitetit
Pc Film i sigurisë dhe kartave të identitetit
 • https://www.jsd-pcsheet.com/img/pw_sd32ct_surface_layer_transparent_velvet_pc_film.jpg

PW-SD32CT Shtresa e sipërfaqes Transparent Velvet PC Film

 • Transmetimi i dritës për PC Film të lëmuar : 86% - 92%
 • Gjerësia: ≤ 915mm ose 930mm
 • Gjatësia:  Çdo dimension
 • Ngjyrat:  Transparente, çdo ngjyrë e personalizuar
Na kontakto.
 • Përshkrimi
 • Parametri
 • Aplikimet
 • Përfitimet kryesore
 • Hetim
Përshkrimi

JIASIDA* PW-SD Security and ID Cards është një polikarbonate me performancë të lartë (PC) seri filmash, i projektuar për prodhimin dhe teknologjinë e petëzuar të identifikimit të sigurisë së lartë (ID) kartë. Portofoli i filmave JIASIDA * PW-SD Secure ID përfshin një shtresë të qartë të lasermarketit, shtresat e bashkekstruara, një shtresë bërthamë e bardhë e shndritshme, mbulesa të veshura fleksibile dhe një shkallë e qartë e mbivendosjes për mbulesën ose shtresat e ndërmjetme. Këta filma japin tolerancë të matjes së ngushtë për të thjeshtuar prodhimin e kartave brenda parametrave të trashësisë së mandatuar duke u siguruar klientëve tanë produktivitet dukshëm më të lartë.

Emri i markës:

JIASIDA

Vendi i origjinës:

YUYAO, ZHEJIANG

 

Koha e dorëzimit:

7-15 Ditët e punës pas pagesës paraprakisht

Aftësia e Furnizimit:

> 900 Tonelata / Muaj 
Parametri

NUMRI I MODELIT.

FUNKSIONE

FUSHA E TRASHKSIS

PW-SD32WO

Polikarbonat me çip të vetëm me cilësi të bardhë dhe të errët të errët (PC), i përshtatshëm për përdorim si një shtresë thelbësore. I përshtatshëm për shtypje offset dhe OVD.

0.1-0.62mm

PW-SD32CT

Polycarbonate transparente me dy anë (PC) film, i përshtatshëm për përdorim si veshje transparente ose ndër-shtresa. Shenja lazeri dhe shtypja e dehidratimit me lazer UV, i përshtatshëm për të bërë një logo të personalizuar lazer me kontrast të lartë.

0.1-0.15mm

PW-SD32YT

Polycarbonate transparente me dy anë (PC) film, i përshtatshëm për përdorim si veshje transparente ose ndër-shtresa. Nuk është i përshtatshëm për shtypjen me lazer.

0.1-0.4mm

*  JIASIDA * SD Fletë   Dimensionet e personalizuara janë në dispozicion

Aplikimet
 • Karta e identitetit, patentë, 
 • pasaportë elektronike, 
 • kartë tranziti, 
 • leje qëndrimi, 
 • karta ushtarake dhe karta e policisë, 
 • futje e kartës inteligjente, 
 • kartë takometri, 
 • kartë sigurimi shëndetësor, 
 • çertifikatë e shërbimit civil, 
 • certifikatën e regjistrimit të automjetit, etj.
Përfitimet kryesore
 • Cilësi e lartë optike
 • Rezistencë e lartë ndaj konsumimit
 • Rezistencë ndaj temperaturës së lartë
 • Tkurrje e ulët, rrafshinë e përmirësuar
 • Tekstura të optimizuara për shtypje, vulosje dhe petëzim i nxehtë
 • Aftësi e shkëlqyer e markës lazer
 • Tolerancë e ngushtë matëse për tolerancën e kontrolluar të stack-ut pas laminimit
 • Opacity maksimale
Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja