EN

EN
Shtëpia » Produkte » POLYCARBONATE FILM » Film PC i veshur
Film PC i veshur
 • https://www.jsd-pcsheet.com/img/pw_sc11ga_high_wear_resistant_hardened_coated_coated_coated_pc_film.jpg

PW-SC11GA Film PC i Veshur i Ngurtësuar me rezistencë të lartë

 • Transmetueshmëria e dritës për PC Film të lëmuar : 86% - 92%
 • Gjerësia ≤ 915mm ose 930 mm
 • Gjatësia:  Çdo dimension
 • Ngjyrat:  Transparente, çdo ngjyrë e personalizuar
Na kontakto.
 • Përshkrimi
 • Parametri
 • Aplikimet
 • Përfitimet kryesore
 • Hetim
Përshkrimi

Filmi i veshur me performancë të lartë JIASIDA * PW-SC ofron një zgjidhje unike për rezistencën ndaj gërvishtjeve, qëndrueshmëria e motit, aplikime anti-shkëlqim dhe anti-mjegull. Këto filma kanë rezistencë të shkëlqyeshme ndaj pastruesve abuzivë, kimikateve dhe UV, dhe sigurojnë qartësi të shkëlqyeshme të dizajnit dhe performancë të shpërndarjes së dritës, gjithashtu lehtësia e shtypjes dhe prerjes.

Emri i markës:

JIASIDA

Vendi i origjinës:

YUYAO, Zhejiang

 

Paketim:

Të mbuluara në të dy anët me PE mbrojtëse film

Koha e dërgimit:

7-15 Ditë pune pas pagesës paraprakisht

Aftësia e Furnizimit:

> 900 Ton / Muaj 

Parametri

NUMRI I MODELIT. 

FUNKSIONE 

Gama e trashësisë 

PW-SC11HL

Veshje e njëanshme e ngurtësuar / Mund të shtypet në sipërfaqe,

Rezistenca e motit / Rezistenca kimike

0.125-1.2mm

PW-SC11MR

Dyfishuar thekur / Mund të shtypet në sipërfaqe,

Rezistenca e motit / Rezistenca kimike

0.125-1.2mm

PW-SC11GA

Veshje e ngurtësuar rezistente ndaj konsumit të lartë

0.125-1.2mm

PW -SC11XL

Rezistenca e motit Veshje e mbrojtur nga UV

0.125-1.2mm

PW-SC11AF

Veshje anti-mjegull

0.125-1.2mm

PW-SC11AFT

Veshje anti gjurmë gishtash

0.125-1.2mm

PW-SC11AG

Veshje kundër shkëlqimit të shkëlqimit

0.125-1.2mm

PW-SC11AAB

Veshje me bazë anti-acid

0.125-1.2mm

*  JIASIDA * PW Fletë   Ngjyrat dhe dimensionet e personalizuara janë në dispozicion

Aplikimet
 • Pajisjet ndërrojnë filmat dhe etiketat shtëpiake
 • Lente për pajisje dore dhe elektronikë të konsumit
 • Mbivendosjet dhe pllakat e fytyrës IMD për pajisjet dhe aplikimet e brendshme të automobilave
 • Lente kundër mjegullës për syze, filma për syze dhe dyer frigoriferike
Përfitimet kryesore
 • Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj konsumimit
 • Fleksibilitet i shkëlqyeshëm
 • Tolerancë ekstreme
 • Fortësi e lartë
 • Shkëlqim i ndryshueshëm
 • Printueshmëri e mirë 
Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja