EN

EN
Shtëpia » Produkte » POLYCARBONATE FILM » Film PC i veshur
Film PC i veshur
 • https://www.jsd-pcsheet.com/img/pw_sc11ag_anti_glare_coated_pc_film.jpg

PW-SC11AG Anti Glare Coated PC Film

 • Transmetimi i dritës për PC Film të lëmuar : 86% - 92%
 • Gjerësia: ≤ 915mm ose 930mm
 • Gjatësia:  Çdo dimension
 • Ngjyrat:  Transparente, çdo ngjyrë e personalizuar
Na kontakto.
 • Përshkrimi
 • Parametri
 • Aplikimet
 • Përfitimet kryesore
 • Hetim
Përshkrimi

Filmi i veshur me performancë të lartë JIASIDA * PW-SC ofron një zgjidhje unike për rezistencën ndaj gërvishtjeve, qëndrueshmëria e motit, anti-glare dhe anti-mjegull aplikimet. Këto filma kanë rezistencë të shkëlqyeshme ndaj pastruesve abuzivë, kimikateve dhe UV, dhe sigurojnë qartësi të shkëlqyeshme të dizajnit dhe performancë të shpërndarjes së dritës, gjithashtu lehtësi në shtypjen dhe die-cut.

Emri i markës:

JIASIDA

Vendi i origjinës:

YUYAO, ZHEJIANG

 

Paketim:

Të mbuluara në të dy anët me PE mbrojtëse film

Koha e dorëzimit:

7-15 Ditët e punës pas pagesës paraprakisht

Aftësia e Furnizimit:

> 900 Tonelata / Muaj 

Parametri

NUMRI I MODELIT. 

FUNKSIONE 

FUSHA E TRASHKSIS 

PW-SC11HL

Pallto e ngurtë me një anë / Mund të shtypet në sipërfaqe,

Rezistenca e motit / Rezistenca kimike

0.125-1.2mm

PW-SC11MR

Dyfishuar forcuar / Mund të shtypet në sipërfaqe,

Rezistenca e motit / Rezistenca kimike

0.125-1.2mm

PW-SC11GA

Veshje e ngurtësuar rezistente ndaj konsumit të lartë

0.125-1.2mm

PW -SC11XL

Rezistenca e motit Veshje e mbrojtur nga UV

0.125-1.2mm

PW-SC11AF

Veshje anti-mjegull

0.125-1.2mm

PW-SC11AFT

Veshje anti gjurmë gishtash

0.125-1.2mm

PW-SC11AG

Coating anti glare

0.125-1.2mm

PW-SC11AAB

Veshje me bazë anti-acid

0.125-1.2mm

*  JIASIDA * PW Fletë   Ngjyrat dhe dimensionet janë në dispozicion

Aplikimet
 • Pajisjet ndërrojnë filmat dhe etiketat shtëpiake
 • Lente për pajisjet e dorës dhe elektronikën e konsumit
 • Mbiveshje dhe pllaka fytyre IMD për pajisjet dhe aplikimet e brendshme të automobilave
 • Lente kundër mjegullës për syze, syze dhe filma me dyer frigoriferi
Përfitimet kryesore
 • Rezistencë e shkëlqyer e abrazionit
 • Fleksibilitet i shkëlqyer
 • Tolerancë ekstreme
 • Fortësi e lartë
 • Shkëlqim i ndryshueshëm
 • Printueshmëri e mirë 
Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja