EN

EN
Shtëpia » Produkte » POLYCARBONATE FILM » Film OPCIAL PC
Film OPCIAL PC
 • https://www.jsd-pcsheet.com/img/pw_ob42sg_ht_high_transparent_diffusion_pc_film.jpg

PW-OB42SG-HT High Transparent Diffusion PC Film

 • Transmetimi i dritës për PC Film të lëmuar : 86% - 92%
 • Gjerësia: ≤ 915mm ose 930mm
 • Gjatësia:  Çdo dimension
 • Ngjyrat:  Transparente, çdo ngjyrë e personalizuar
Na kontakto.
 • Përshkrimi
 • Parametri
 • Aplikimet
 • Përfitimet kryesore
 • Hetim
Përshkrimi

JIASIDA * Filmat PC të Shkallës Optike PW-OB kanë funksione të shpërndarjes së dritës dhe / ose mbledhjes, ndërsa siguron transmetueshmëri të optimizuar dhe aftësi maskuese LED për industritë e ndriçimit LCD dhe LED. Këto produkte përfshijnë ekspertizën JIASIDA * në esteret e pemëve të shkallës optike dhe mjedisin e prodhimit në dhoma pa pluhur. JIASIDA në hulumtimin e filmit të klasës optike dhe zhvillimin e azhurnimit të produktit, me forcë të fortë teknike dhe përvojë të pasur praktike, pas 10 vite kërkimesh të përpikta dhe teknologji unike, si dhe kontrollin e rreptë të prodhimit, seritë e produkteve të PC Film mund të përmbushin kërkesat e industrisë profesionale për cilësinë e klientit.

Emri i markës:

JIASIDA

Vendi i origjinës:

YUYAO, ZHEJIANG

 

Paketim:

Beqare ose të dyanshme mbuluar me PE mbrojtëse film

Koha e dorëzimit:

7-15 Ditët e punës pas pagesës paraprakisht

Aftësia e Furnizimit:

> 900 Tonelata / Muaj 
Parametri

NUMRI I MODELIT. 

VEÇORITË 

FUSHA E TRASHKSIS 

APLIKIMET 

PW-OB11CT

Transmetimi jashtëzakonisht i lartë

Efekt i mirë optik dhe përçueshmëri optike

Efekt jashtëzakonisht i ulët i shtrembërimit të figurës

Pastërti dhe pastërti e lartë

0.2-1.0mm

Ekran elektronik, ekran produktesh elektronike, shfaq modulin e dritave të pasme, tastierë e dritës së pasme, aplikime të tjera të ekranit.

PW-OB42SG-CT

Efekt i mirë optik dhe uniformitet·

Transmetueshmëri e lartë

Efekt i mirë i përhapjes, mjegull e ulët

0.2-1.0mm

Llamba difuzion film,

diffuser film

PW-OB42SG-WO

Efekt i mirë optik dhe uniformitet·

Efekt i mirë i përhapjes

Transmetueshmëri e lartë

0.2-1.0mm

Llamba difuzion film,

diffuser film

PW-OB42RF-WO

Uniformiteti i lartë i dritës

·Efekt i bardhësisë së lartë

Efekt i mirë reflektues

Efekt i mirë i përhapjes

0.2-1.0mm

Filmi reflektues për llambat dhe Blister

*  JIASIDA * OB Fletë   Dimensionet e personalizuara janë në dispozicion

Aplikimet
 • Ekran LED automatik ( të tilla si një dashboard, Paneli HVAC dhe navigimi GPS)
 • Ekrane të sheshtë me prekje të telefonave inteligjentë dhe tabletëve
 • Lente për elektronikën portative, mbiveshje dhe për keypads
 • Ekran LED/LCD me madhësi të madhe për TVS dhe monitorë
Përfitimet kryesore
 • Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj Gërvishtjes për Gërvishtje
 • Qartësi optike
 • Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj ndikimit
 • Veshje e dyfishtë e fortë me fortësinë e lapsit 4H
 • I përshtatshëm për shtypje
 • Rezistencë e shkëlqyeshme kimike
 • Kurseni koston (30% rënie) - Krahasuar me forcimin e produkteve të filmit PET
 • Riciklimi i materialeve të humbura gjatë prerjes
Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja