EN

EN
Shtëpia » Produkte » POLYCARBONATE FILM » Filmi PC që vonon flakën
Filmi PC që vonon flakën
 • https://www.jsd-pcsheet.com/img/pw_efr31_ct_transparent_fine_velvet_flame_retardant_pc_film.jpg

PW-EFR31 CT Transparent Fine Velvet Flame Retardant PC Film

 • Transmetimi i dritës për PC Film të lëmuar : 86% - 92%
 • Gjerësia: ≤ 915mm ose 930mm
 • Gjatësia:  Çdo dimension
 • Ngjyrat:  Transparente, çdo ngjyrë e personalizuar
Na kontakto.
 • Përshkrimi
 • Parametri
 • Aplikimet
 • Përfitimet kryesore
 • Hetim
Përshkrimi

Filmat transparentë ose opakë JIASIDA* FR janë materiale polikarbonate flakë-retardante që sigurojnë izolim dhe printueshmëri superiore. Fletë përgjegjëse për mjedisin JIASIDA*PW-FR, Në përputhje me UL, filmat e tejdukshëm ose opok japin filma jo të mbintemuar, jo-klorur, performanca të vonuara nga flakët në matës të ndryshëm. Kjo bën të mundur që OEM- të elektrike dhe elektronike të shkojnë përtej direktivave aktuale mjedisore duke eleminuar vullnetarisht additivët halogjene në prodhimet e tyre ndërsa shtojnë kufizimin e substancave të rrezikshme të Bashkimit Evropian (RoHS) dhe mbeturinat e pajisjeve elektrike dhe elektronike (WEEE 2006) direktivat.

Emri i markës:

JIASIDA

Vendi i origjinës:

YUYAO, ZHEJIANG

 

Paketim:

I vetëm ose i dyfishtë mbuluar me PE mbrojtëse film

Koha e dorëzimit:

7-15 Ditët e punës pas pagesës paraprakisht

Aftësia e Furnizimit:

> 900 Tonelata / Muaj Parametri

SERIA 

TEXTURE / NUMRI I MODELIT.

VEÇORITË

NUMRI I MODELIT.

PW-EFR**OB

Polished / E lëmuar PW-EFR11

Matte / E lëmuar  PW-EFR21

Kadife e shkëlqyer / E lëmuar PW-EFR31

Kadife / E lëmuar  PW-EFR41

Kadife e shkëlqyer / Matte PW-EFR32

Kadife / Matte  PW-EFR42

Kadife / Fine Velvet PW-EFR43

Opaka e zezë

UL-VTM-V0  0.175mm

UL-94-V0  0.25mm

0.1-1.5mm

PW-EFR**CT

Transparente / i tejdukshëm

UL-VTM-V0  0.175mm

UL-94-V0  0.25mm

*  JIASIDA * SD Fletë   Dimensionet e personalizuara janë në dispozicion

The ** në seri tregon përbërjen e sipërfaqes, duke përfshirë edhe textures të ndryshme.

Aplikimet
 • Pa klor pa halogjen, pa bromin dhe prona të shkëlqyera që vonon flakën në trashësi të ndryshme
 • Nëpërmjet zbulimit UL-94, VTM-0 tek V-0-ngadalësues i flakës së nivelit
 • Rezistencë e shkëlqyer për shpim
 • Termike e shkëlqyer, vetitë elektrike dhe mekanike
 • Rezistencë më e fortë kimike dhe rezistencë ndaj ujit
 • Prona të shkëlqyera termike/elektrike për izolim
 • Rritje e rezistencës ndaj nxehtësisë
Përfitimet kryesore
 • Cilësi e lartë optike
 • Rezistencë e lartë ndaj konsumimit
 • Rezistencë ndaj temperaturës së lartë
 • Tkurrje e ulët, rrafshinë e përmirësuar
 • Tekstura të optimizuara për shtypje, vulosje dhe petëzim i nxehtë
 • Aftësi e shkëlqyer e markës lazer
 • Tolerancë e ngushtë matëse për tolerancën e kontrolluar të stack-ut pas laminimit
 • Opacity maksimale
Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja