EN

EN
shtëpi » Produkte » KRYETARI I KOHCS POLYCARBONATE
KRYETARI I KOHCS POLYCARBONATE
  • https://www.jsd-pcsheet.com/img/polycarbonate_hard_floor_chair_mats-69.jpg

Mats për karrige të forta të polikarbonatit

Na kontaktoni
  • Përshkrim
  • parametër
  • Aplikimet
  • hetim
Përshkrim

JIASIDA * FM41CT / 61CT është polikarbonat (PC) dyshekë karrige për dysheme të forta. Veshje anti-rrëshqitëse në pjesën e poshtme e cila është krijuar për t'i mbajtur ato në mënyrë të qëndrueshme gjatë përdorimit.

 

Dallimi është në detaje :

Mat me karrige të forta druri 

Mbroni katin tuaj të zyrës nga dëmtuesit e karrigeve të dëmtuara me këtë rrip karrige zyre.

E brendshme e veshur parandalon rrëshqitjen

Sipërfaqja e lëmuar siguron mbrojtje për të gjitha sipërfaqet e forta të dyshemesë siç është pllaka, vinyl, dru i fortë, parket laminat dhe më shumë.

Mat e qëndrueshme

Leshi plastik i strukturuar dhe i guximshëm nuk do të copëtojë ose copëtojë dhe lejon lëvizje të lehtë pa skidding.

Features produktit:

Kryetari Mat i qëndrueshëm ndaj pllakave :

200 herë më shumë rezistencë ndaj ndikimit sesa xhami, është jashtëzakonisht e qëndrueshme.

Environmental :

100% Polikarbonat i pastër (PC) është 100% riciklueshme, pa komponime toksike të paqëndrueshme
Mat të qartë Dyshe për karrige PC ka dyshekë të lartë transparentë për zyra në treg. Të cilat duken pothuajse të padukshme me një estetikë të lartë.

Mbroni këmbën & kat :

Matja e karriges në PC ka lëvizur lirshëm gjatë kryerjes së detyrave të përditshme, duke ndihmuar në uljen e ndjeshme të rrezikut të lodhjes së këmbëve

 Siguron stabilitet të plotë kur përdoret në sipërfaqen e dyshemesë së fortë

parametër

Numri Model 

formë 

Trashësia  

(mm) 

madhësi   

(në / mm) 

 

 

 

Polycarbonate karrige me dysheme të vështirë Mat

(Drejtkëndësh)

 

 

 

(JIASIDA * FM41CT-S)

(JIASIDA * FM61CT-S)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0.8

1.0

1.2

1.5

2.0

3.0

... ...

 

 

 

 

30'' X 48 ''  (762 X 1220 mm)

36'' X 48 ''  (915 X 1220 mm)

40'' X 48 ''  (1016 X 1220 mm)

48'' X 52 ''  (1220 X 1320 mm)

( customizable )

 

 

Polycarbonate karrige me dysheme të vështirë Mat

(Me buz)

 

 

 

(JIASIDA * FM41CT-C)

(JIASIDA * FM61CT-C)

 

 

 

 

 

30'' X 48 ''  (762 X 1220 mm)

36'' X 48 ''  (915 X 1220 mm)

40'' X 48 ''  (1016 X 1220 mm)

48'' X 52 ''  (1220 X 1320 mm)

Të gjitha me buzë 

( customizable )

 

 

 

Polycarbonate karrige me dysheme të vështirë Mat

(qarkore)

 

 

 

(JIASIDA * FM41CT-R)

(JIASIDA * FM61CT-R)

 

 

 

 

 

Φ 700

Φ 800

Φ 900

Φ1000

Φ1200

Φ1250

 

*  Textures :     1 me shkëlqim    4 Mbuluar me brymë / Velvet    6 embossed   7 studded

* paralajmërim: Rripi i karriges PC është për dyshemenë e tepsisë.

 

Aplikimet

* Kryetari i Zyrës Mat

* Dhoma e lojërave & Tavolinë studimi

* Mbrojtja tokësore e vendeve me rrjedhë të lartë

* Zona e Makinerisë së Shitjes

* Zona e Pritjes ... ...

PAKETIMI & LOADING e PC Mat dyshemetë me karrige të ngurta

Shipping:  7-10 ditë pune pas pranimit të depozitës,

do të duhet 3-5 ditë për të përdorur kartoni ose paketim tjetër.

* Paketimi nuk është i fiksuar. Ky është vetëm një shembull.

Na kontaktoni

Kopjoni të drejtën © 2019 YUYAO JIASIDA Sheet CO, LTD

Menu