EN

EN
Shtëpia » Produkte » KARRIGIA E POLIKARBONËS MAT
KARRIGIA E POLIKARBONËS MAT
  • https://www.jsd-pcsheet.com/img/polycarbonate_carpet_chair_mats-85.jpg

Qilima me qilima polikarbonate

Na kontakto.
  • Përshkrimi
  • Parametri
  • Aplikimet
  • Hetim
Përshkrimi

JIASIDA*FM76CT është polikarbonate (PC) qilima karrigesh për dysheme me qilima. Projektuar për të minimizuar lodhjen e këmbëve dhe nyjeve, këto qilima karrigesh do të japin lehtësinë e lëvizjes që thjesht nuk mund të arrihet kur rrotullohen direkt në një qilim.

 

Emri i markës:

JIASIDA

Vendi i origjinës:

YUYAO, ZHEJIANG

Textures:

Njëra anë Embossed, një anë Studs

Koha e dorëzimit:

7-15 Ditët e punës pas pagesës paraprakisht

Aftësia e Furnizimit:

> 900 Ton / Muaj 

Ndryshimi është në detajet:

Tapet karrigesh

Mbrojeni tapetin nga karrigia dëmtuese
kasta me kasta në karrigen e zyrës.

Mat i rrethuar me rrotë

Pëlhurat ngjiten pas qilimit dhe në mënyrë të sigurt
kasta me kasta në karrigen e zyrës.

Mat i qëndrueshëm

Tapet plastik i ngjeshur dhe i fortë nuk do të çahet ose do të copëtojë që do të mbajë ngushtë në vend tapetin e karriges PC pa dëmtuar tapetin tuaj.

Veçoritë e produktit:

Karrigia mat që s'ka asnjë provë të copët :

200 herë më shumë rezistencë të ndikimit se xhami, është jashtëzakonisht e qëndrueshme.

Mjedisi :

100% polikarbonate e pastër (PC) është 100% i riciklueshëm, të lirë nga përbërjet toksike të paqëndrueshme
Dyshemeja e pastër Rrogozi i karriges PC ka dyshekë të lartë transparentë në zyrë. Të cilat duken pothuajse të padukshme me estetikë të lartë.
Cilësi premium : I përshtatshëm për qilima me një grumbull që nuk e tejkalon gjatësinë 1/2'',Nuk është i përshtatshëm për qilima me shtylla të larta ose dysheme të forta.
Kasa e kapur : Studs siguron kasafortën e cila futet e qetë në grumbullin e qilimit duke siguruar një sipërfaqe të qëndrueshme për karrigen tuaj duke vepruar gjithashtu si mbrojtës të përsosur të dyshemesë së karriges.

Parametri

  

Numri i modelit 

Forma 

Trashësia  

(mm) 

Madhësia   

(në / mm) 

 

 

Karrota me qilima polikarbonate

 

(Rectangle) 

(Të studiuar)

 

 

 

 

(JIASIDA*FM76CT-S)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.5

1.8

2.0

... ...

 

 

 

 

30'' X 48''  (762 X 1220mm)

36'' X 48''  (915 X 1220mm)

40'' X 48''  (1016 X 1220mm)

48'' X 52''  (1220 X 1320mm)

( I përshtatshëm )

 

 

Karrota me qilima polikarbonate

 

(Me Buzë)

(Të studiuar)

 

 

 

 

(JIASIDA * FM76CT-C)

 

 

 

30'' X 48''  (762 X 1220mm)

36'' X 48''  (915 X 1220mm)

40'' X 48''  (1016 X 1220mm)

48'' X 52''  (1220 X 1320mm)

Të gjitha me buzë 

( I përshtatshëm )

 

 

Karrota me qilima polikarbonate

 

(Qarkore) 

(Të studiuar)

 

 

 

 

(JIASIDA * FM76CT-R)

 

 

 

Φ 700

Φ 800

Φ 900

Φ1000

Φ1200

Φ1250

 

*  Textures :     1 I shëmtisë    4 I ngrira/Kadife    6 Embossed   7 Të studiuar

* Paralajmërim: Rrogozi i karriges PC është për dyshemenë e tapetit.

 

Aplikimet

* Karrigia e zyrës Mat

* Dhoma e Lojës & Tavolina e studimit

* Rrjedhjet e larta mbrojnë tokën

* Zona e makinës shitëse

* Zona e pritjes ... ...

(Në qilim)

PAKETIMI & NGARKIMI i PC Hard Floor Chair Mat

Transporti detar:  7-10 ditë pune pas depozitës së marrë,

do të duhet 3-5 ditë për të përdorur kuti kartoni ose paketime të tjera.

* Paketimi nuk është i fiksuar. Ky është vetëm një shembull.

Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja