EN

EN
Shtëpia » Produkte » FLETË TË NGURTA POLIKARBONATE » UL Universal Propose PC Sheet
UL Universal Propose PC Sheet
  • https://www.jsd-pcsheet.com/img/pc_chair_mats_for_carpet.jpg

Mats për karrige PC për qilima

  • Forma: Rectangle/Rrethore
  • Madhësia:  Madhësia standarde, varet nga forma ose zakoni i ndryshëm
  • Ngjyrat:  E qartë
Na kontakto.
  • Përshkrimi
  • Parametri
  • Aplikimet
  • Përfitimet kryesore
  • Hetim
Përshkrimi

100% e virgjër Lexan lëndë e parë, 10 vjet garanci, Llaç UV në njërën ose në të dyja anët

Emri i markës:

JIASIDA

Vendi i origjinës:

YUYAO, ZHEJIANG

 

Paketim:

Paketimi i paletës ose kartonit

Koha e dorëzimit:

7-15 Ditët e punës pas pagesës paraprakisht

Aftësia e Furnizimit:

> 900 Ton / Muaj 


Parametri

Q DNDRON & E LEHTË PËR T'U PASTRUAR - Këto qilima karrigesh janë të përbërë nga materiale miqësore Eko, të cilat janë të qëndrueshme dhe të forta, por shumë të lakueshme për të parandaluar çarjen ose copëtimin. Gjithashtu shumë e lehtë për t'u pastruar

 

Element

Trashësia

 

Forma

 

Madhësia standarde

 

Ngjyra

Polikarbonate Mat karrige me buzë 

për qilim

2mm

2.5mm

3mm

....

30 X48 Mat 'Karrige me Qilima me Detyra të Rënda Polikarbonat jo i thyeshëm I trashë dhe i guximshëm me dysheme me karrige zyre me buzë30 X48 Mat 'Karrige me Qilima me Detyra të Rënda Polikarbonat jo i thyeshëm I trashë dhe i guximshëm me dysheme me karrige zyre me buzë

 

36\ '\' X 48 \ '‘

40\ '\' X 48 \ '’

... ...

(MUND TË JETË I BËRË SIPAS MËNYRËS SË TË ËMËS)

 

E qartë

 

Aplikimet

Qilima

Dizajni i qartë i materialit nuk do ta thyejë tërë skenën, kështu që mund të përdoret në shtëpinë apo zyrën tuaj.

  • ANTI-SHKARJE - Ju lutemi vendosni anën e matur fytyrën lart. Nuk ka asnjë të çarë midis materialit të lëmuar dhe dyshemesë tënde. Fërkimi i ulët do të sigurojë kapje të mjaftueshme, në mënyrë që dysheku juaj i karriges të mos rrëshqasë përreth.
Përfitimet kryesore

1. Fërkimi i ulët dhe materiali i lëmuar lejon një funksion të butë rrëshqitës dhe me rrëshqitje. Karrigia nuk do të lëvizet lehtë për shkak të anës mat.

2. Bërë nga polikarbonat me jetë të gjatë që mbron tapetin tuaj dhe parandalon konsumimin e përditshëm të shkaktuar nga hedhësit e karriges së zyrës (rrotat) dhe shenja të tjera.

3. Materiali i mat është shumë i qëndrueshëm dhe pastrohet shumë lehtë.

4. Forma e zgjatur e buzëve mbron tapetin kur karrigia shtyhet plotësisht në.

5. Polikarbonat chair mats - the më të sigurt, enviromental, dhe jashtëzakonisht të qëndrueshme alternative të karrigecionalrrogozbsp;PVC chair mat.

Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja