EN

EN
Shtëpia » Produkte » MBROJTJE PËR SIGURINË E POLIKARBONËS » Mburoja e fytyrës
Mburoja e fytyrës
  • https://www.jsd-pcsheet.com/img/025mm_double_sided_anti_fog_professional_medical_face_shield.jpg
  • https://www.jsd-pcsheet.com/upfile/2020/03/30/20200330175626_845.jpg
  • https://www.jsd-pcsheet.com/upfile/2020/03/30/20200330175638_821.jpg
  • https://www.jsd-pcsheet.com/upfile/2020/03/30/20200330175648_790.jpg

0.25mm double-sided anti-mjegull profesionale mjeke Face Shield

Na kontakto.
  • Përshkrimi
  • Parametri
  • Aplikimet
  • Video
  • Hetim
Përshkrimi

Polycarbonate Medical Shield Face është përdorur gjerësisht në pajisjet mbrojtëse personale. Të zakonshmet janë syzet, mburojë e fytyrës dhe më shumë. Mund të mbrojë në mënyrë efektive sigurinë personale, të tilla si sytë dhe pjesë të tjera të rëndësishme të fytyrës.

 

 

 

FYTYRA E SHEILDIT
Antifogging me dy anë

* Kundër mjegullës dhe shkumës së mbushur për të siguruar rehati shtesë

* Transmetimi i lartë

 

Fashë elastike
Përshtatni të gjitha madhësitë

* Në mënyrë të sigurt kundër lëngjeve dhe mbetjeve në zonën e fytyrës

* Bërë super transparente

 

Sfungjer
Mbroni ballin

* Mbulimi nga maja e vetullave nën gojë zona e mjekrën

* Marciale e papërpunuar mjedisore

 

Nota të lëmuara

Aplikimi i dekorit in-mold për dekorim të brendshëm automobilistik, shtëpi  pajisje dhe elektronikë konsumator

Dritaret e shfaqura LED/LCD

Paketime mjekësore

Spacer izolues

Helmeta, bagazhe dhe produkte të tjera blister

Parametri

Emri i markës:

PIKA E RE

Vendi i origjinës:

YUYAO,Zhejiang

Paketim:

Qese plastike,Karton

Koha e dërgimit:

≥2 Ditë pune pas pagesës paraprakisht,ndryshon sipas gjendjes aktuale.

Aftësia e Furnizimit:

>10000 set/day

Madhësia:

0.25mm * 220 mm * 330 mm (unisex)

Video

Aplikimet

* Të gjitha llojet e aplikacioneve që kanë nevojë për të mbrojtur fytyrën.

Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja