EN

EN
Shtëpia » Produkte » FLETË TË NGURTA POLIKARBONATE » XL Fletë PC e Mbrojtur nga UV
XL Fletë PC e Mbrojtur nga UV
 • https://www.jsd-pcsheet.com/img/jiasida_xl_41_uv_protected_frosted_pc_solid_sheet.jpg

JIASIDA * XL 41 Fletë të ngurta pc të ngrira të mbrojtura UV

 • Veshur me UV
 • 85% - 90% Transmetimi i dritës (varet nga trashësia dhe ngjyra)
 • Gjerësia ≤ 2100mm▪ Gjatësia:  Çdo dimension
 • Ngjyrat:   Transparente, Blu, Jeshile, Braun, çdo ngjyrë e personalizuar
Na kontakto.
 • Përshkrimi
 • Parametri
 • Aplikimet
 • Përfitimet kryesore
 • Hetim
Përshkrimi

Portofoli JIASIDA* XL Sheet me mbrojtje UV në një apo të dy anët që është e pathyeshme dhe qartësi e shquar, edhe pas ekstremeve të motit. Prandaj,, fleta PC e përdorur gjerësisht në industrinë e ndërtimit për t'i rezistuar rrezeve UV.

Emri i markës:

JIASIDA

Vendi i origjinës:

YUYAO, Zhejiang

 

Paketim:

E mbuluar në një ose dy anë me PE mbrojtëse film

Koha e dërgimit:

7-15 Ditë pune pas pagesës paraprakisht

Aftësia e Furnizimit:

> 900 Ton / Muaj Parametri

MODEL JO.

TEKSTURA E SIPFRFAQES / Veshur

TVARG HICKNESS

JIASIDA * XL11

Të dyja anët të lëmuara, Njëra anë e veshur me UV

1.5 - 18mm

JIASIDA * XL41

Njëra anë është e ngrira, Njëra anë e lëmuar

Njëra anë e veshur me UV

1.5 - 10mm

JIASIDA * XL61

Njëra anë e embostuar, Njëra anë e lëmuar

Njëra anë e veshur me UV

1.8 - 8mm

Trashësia standarde

1.5mm2mm2.5mm3mm4mm5mm6mm

6.5mm8mm10mm12mm15mm

Madhësitë standarde

1220 x 2440mm, 2100 x 5800mm

*  JIASIDA*UL Fletë   Ngjyrat dhe dimensionet e personalizuara janë në dispozicion

 

 

 

 

 

 

 

 

 
JIASIDA * XL 41

Ka transmetueshmëri të shkëlqyeshme, dizajn i arsyeshëm i mjegullës, të zvogëlojë dukshmërinë e mjedisit, krijojnë një thellësi të mirë të hapësirës. Përdoret gjerësisht në dekorimin e ndërtesave, ndriçimi i ndërtesës, projekte ndriçimi ndarës.
Shënim: JIASIDA * XL 41 i pranuar vetëm për personalizim në masë.

JIASIDA * XL 61
Ekzistojnë butësi të mirë të dritës dhe performancë të reflektimit difuz, embossed zvogëlojnë dukshmërinë e mjedisit, ndërsa transparenca e PC nuk ndikohet.
Shënim: JIASIDA * XL 61 i pranuar vetëm për personalizim në masë.

Aplikimet
 • Çatia e ndriçimit (Qendra tregtare / Rezidenca)
 • Ecje në bord ( PC zëvendëson Glass)
 • Karrocë dhe çadra
 • Syze dielli / Kapele
 • Lustrim sipërm dhe vertikal
 • Konservatorë
 • Përkrenare përplasjeje
 • Dyer dhe Dritare
Përfitimet kryesore
 • Rezistenca e pronarit UV
 • Shërbim i gjatë gjatë gjithë jetës, Qëndrueshëm
 • Transparenca e Lartë e qenësishme: Transmetueshmëri e shkëlqyeshme e dritës
 • Peshë e lehtë: Vetem 1/2 pesha e qelqit
 • Termoformueshëm dhe i formuar në të ftohtë deri në rrezet e ngushta
 • Forca e Ndikimit të Lartë: Rezistenca ndaj ndikimit është 200 herë atë të xhamit të zakonshëm me të njëjtën trashësi dhe 30 herë atë të qelqit organik
 • Pronat e forta të motit: Parandaloni çarjen, Nënshkrimi i mirë i papërshkueshëm nga uji, I përshtatshëm për të gjitha kushtet e motit
 • Parandalimi i zjarrit,  Fikës zjarri: pa pikuar, pa gaz toksik
 • Izolim i mirë i tingullit
 • Instalim i thjeshtë dhe kursim i kostove:  peshë e lehtë, instalim i shpejtë, kurse kostot ekonomike të ndërtimit, periudhë më e shkurtër ndërtimi, instalim i sigurt.
Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja