EN

EN
Shtëpia » Produkte » FLETË TË NGURTA POLIKARBONATE » Fletë PC e Cilësisë Optike OB
Fletë PC e Cilësisë Optike OB
 • https://www.jsd-pcsheet.com/img/jiasida_ob_11lg_ga_single_side_hardened_laminated_optical_quality_pc_sheet_for_glass.jpg

JIASIDA * OB 11LG-GA Fletë PC e Lartë e Plastifikuar e Plastifikuar me Anë (Për Qelqin)

 • Gjerësia ≤ 2100mm
 • Gjatësia:  Çdo dimension
 • Ngjyrat:  Transparente, Blu, Bronx, Grej, E zezë, çdo ngjyrë e personalizuar
Na kontakto.
 • Përshkrimi
 • Parametri
 • Aplikimet
 • Përfitimet kryesore
 • Hetim
Përshkrimi

JIASIDA * Fleta PC me cilësi optike OB kombinon transparencën e kristaltë me karakteristika të ndryshme me vlerë të shtuar të tilla si pesha e lehtë, valëzim i ulët, shtrembërim i ulët, gjithashtu defektet optike janë më të ulëta në kufi. Këto fletë me cilësi optike dhe të veshura kanë specifikime optike udhëheqëse në industri. Për shkak të fletës PC prodhohet në dhomën pa pluhur.

Emri i markës:

JIASIDA

Vendi i origjinës:

YUYAO, Zhejiang

 

Paketim:

Një ose të dyja anët mbuluar me PE mbrojtëse film

Koha e dërgimit:

7-15 Ditë pune pas pagesës paraprakisht

Aftësia e Furnizimit:

> 900 Ton / Muaj 
Parametri

MODEL JO.

TEKSTURA E SIPFRFAQES / FETURAT

TVARG HICKNESS

APLIKIMET

JIASIDA * OB11CT

Single Veshja anësore Reziston /&Beqareingle anë Kundër mjegullës / UV380 / Optike Qartësia

1.0-3.0mm

Elektronike ekran, shfaq, ndriçimi,

 prek ekran, etj

JIASIDA * OB11LG

Me anë të dyfishtë i lëmuar / Optike efekt / Flatta / I ulët zgjerimi performanca

1.0-8.0mm

Panele lustrimi simetrike të sigurisë (gotë kundër thyerjes, xham mbrojtës nga shpërthimi, xham antiplumb)

JIASIDA * OB11LG-GA

Beqare anë i lartë rezistente ndaj konsumit /  Optike efekti /  Shtypja sipërfaqe / DIN 52305 A-AZ Standard

1.0-6.0mm

Petëzuar me xham (Lidhja e shtresës së brendshme PU, reagimi i polimerizimit polimer)

JIASIDA * OB11CLR

Me anë të dyfishtë i lëmuar / Fletë me ngjyra

1.0-3.0mm

Syze dielli, kapakë dielli, mbulesat e mbrojtjes së fytyrës, helmeta motorike, helmeta industriale, syze, syze sportive

*  JIASIDA * OB Fletë   Ngjyrat dhe dimensionet e personalizuara janë në dispozicion

Aplikimet
 • Nënshtresat, Xham Ndriçimi i Automjetit
 • Nënshtresat, Trajtimi i forcimit të sipërfaqes
 • Petëzimi, Struktura të përbëra të laminuara me plumb
 • Vizitorë, Mburoja dhe syze për fytyrën
 • Xhamat e xhamit
Përfitimet kryesore
 • Fletë PC optike me cilësi të lartë
 • Jetëgjatësia e gjatë e shërbimit, Qëndrueshëm
 • Aftësia e veshjes
 • Transparenca e Lartë e qenësishme: Transmetueshmëri e shkëlqyeshme e dritës
 • Peshë e lehtë: Vetem 1/2 pesha e qelqit
 • Termoformueshëm dhe i formuar në të ftohtë, Lehtë për të sajuar
 • Forcë e lartë e ndikimit: Rezistenca ndaj ndikimit është 200 herë atë të xhamit të zakonshëm me të njëjtën trashësi dhe 30 herë atë të qelqit organik
 • Veti të forta të motit: Parandaloni çarjen, Nënshkrimi i mirë i papërshkueshëm nga uji, I përshtatshëm për të gjitha kushtet e motit, qëndrueshmëria dimensionale në temperatura të ngritura
 • Parandalimi i zjarrit, Fikës zjarri: pa pikuar, pa gaz toksik
Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja