EN

EN
Shtëpia » Produkte » FLETË TË NGURTA POLIKARBONATE » Fletë PC me cilësi optike OB
Fletë PC me cilësi optike OB
 • https://www.jsd-pcsheet.com/img/jiasida_ob_11clr_polished_optical_quality_pc_color_sheet.jpg

JIASIDA* OB 11CLR Polished Optical Quality PC Color Sheet

 • Gjerësia: ≤ 2100mm
 • Gjatësia:  Çdo dimension
 • Ngjyrat:  Transparente, Blu, Bronzi, Grej, E zezë, çdo ngjyrë e bërë
Na kontakto.
 • Përshkrimi
 • Parametri
 • Aplikimet
 • Përfitimet kryesore
 • Hetim
Përshkrimi

JIASIDA * Fleta PC me cilësi optike OB kombinon transparencën e kristaltë me karakteristika të ndryshme me vlerë të shtuar të tilla si pesha e lehtë, ripple ulët, shtrembërim i ulët, gjithashtu defektet optike janë më të ulëta në kufi. Këto fletë me cilësi optike dhe të veshura kanë specifikime optike udhëheqëse në industri. Për shkak të fletës PC prodhohet në dhomën pa pluhur.

Emri i markës:

JIASIDA

Vendi i origjinës:

YUYAO, ZHEJIANG

 

Paketim:

Një ose të dyja anët mbuluar me PE mbrojtëse film

Koha e dorëzimit:

7-15 Ditët e punës pas pagesës paraprakisht

Aftësia e Furnizimit:

> 900 Tonelata / Muaj Parametri

MODEL JO.

TEXTURE SIPËRFAQËSOR / FETURET

TVARG HICKNESS

APLIKIMET

JIASIDA * OB11CT

Single Veshja anësore Reziston /&Singleingle anë Kundër mjegullës / UV380 / Optike Qartësia

1.0-3.0mm

Elektronike ekran, shfaq, ndriçimi,

 prek ekran, etj

JIASIDA * OB11LG

Me anë të dyfishtë i lëmuar / Optike efekti/ Flatta / E ulët zgjerimi performanca

1.0-8.0mm

Panele glazuese simetrike sigurie (xham anti-përplasës, xham mbrojtës nga shpërthimi, xham antiplumb)

JIASIDA * OB11LG-GA

Single anë i lartë rezistente ndaj konsumit /  Optike efekti /  Printim sipërfaqe / DIN 52305 A-AZ Standard

1.0-6.0mm

Petëzuar me xham (Lidhja e shtresës së brendshme PU, reaksion polimerizimi)

JIASIDA * OB11CLR

Me anë të dyfishtë i lëmuar / Fletë me ngjyra

1.0-3.0mm

Syze dielli, kapakë dielli, mbulesat e mbrojtjes së fytyrës, helmeta motoçiklete, helmeta industriale, syze, syze sportive

*  JIASIDA*OB Fletë   Ngjyrat dhe dimensionet janë në dispozicion

Aplikimet
 • Nënshtresat, Xhami për ndriçimin e automjeteve
 • Nënshtresat, Trajtimi i ngurtësimit të sipërfaqes
 • Laminim, Struktura të përbëra të laminuara me plumb
 • Vizitorë, Mburoja dhe syze për fytyrën
 • Xhaminjtë e erës
Përfitimet kryesore
 • Fletë PC optike me cilësi të lartë
 • Jetëgjatësi e gjatë shërbimi, I qëndrueshëm
 • Aftësia për të veshur
 • Transparenca e Lartë e qenësishme: Transmetueshmëri e shkëlqyeshme e dritës
 • Peshë e lehtë: Vetem 1/2 pesha e qelqit
 • Termoformueshëm dhe i formuar në të ftohtë, E lehtë për t'u fabrikuar
 • Forcë e lartë e ndikimit: Rezistenca ndaj ndikimit është 200 herë ajo e qelqit të zakonshëm me të njëjtën trashësi dhe 30 herë atë të qelqit organik
 • Veti të forta të motit: Parandaloni çarjet, Vulosje e mirë e papërshkueshme nga uji, I përshtatshëm për të gjitha kushtet e motit, qëndrueshmëria dimensionale në temperatura të ngritura
 • Parandalimi i zjarrit, Flake-retardant: nuk ka dripping, nuk ka gaz toksik
Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja