EN

EN
Shtëpia » Produkte » FLETË TË NGURTA POLIKARBONATE » Fletë PC-je e lëmuar e pengesës së zhurmës
Fletë PC-je e lëmuar e pengesës së zhurmës
 • https://www.jsd-pcsheet.com/img/jiasida_nb_11v_noise_barrier_polished_pc_sheet.jpg

JIASIDA* NB 11V Noise Barrier Polished PC Sheet

 • Gjerësia: ≤ 2100mm
 • Gjatësia:  Çdo dimension
 • Ngjyrat:  Transparente, Grej, Opal, Blu e lehtë, çdo ngjyrë e bërë
 • Trashësitë:  4mm-18 mm
Na kontakto.
 • Përshkrimi
 • Aplikimet
 • Përfitimet kryesore
 • Hetim
Përshkrimi

JIASIDA * NB 11 me performancë të lartë të rezistencës në tërheqje dhe goditje, të zbatojnë rreptësisht TB/T 3122-2010 dhe JG / T 646.4-2016A Standard. Ajo gjithashtu përputhet me standardin evropian EN1793 / EN1794 dhe standardet gjermane ZTV-Lsw88. Efekti i tij i shkëlqyer i provës së zhurmës është më i lartë se standartet lidhur me industrinë, është një material i përdorur gjerësisht i, vëllimi i izolimit të tingullit të ajrit prej fletë 6.5 mm deri në 31DB, 10mm fletë deri në 33DB.

Emri i markës:

JIASIDA

Vendi i origjinës:

YUYAO, ZHEJIANG

 

Paketim:

Një anë e mbuluar me PE mbrojtëse film

Koha e dorëzimit:

7-15 Ditët e punës pas pagesës paraprakisht

Aftësia e Furnizimit:

> 900 Tonelata / Muaj Aplikimet
 • Pengesa e zërit ( Autostrada, Hekurudha, Urban i ngritur , Industri, Era e Ures )
 • Aplikimet e brendshme (ndarje)
 • Çati
Përfitimet kryesore
 • Jetë e gjatë shërbimi, I qëndrueshëm
 • UV e mbrojtur
 • Parandalimi i zjarrit, Fikës zjarri: pa pikuar, nuk ka gaz toksik
 • Forca e ndikimit të lartë: Rezistenca ndaj ndikimit është 200 herë ajo e qelqit të zakonshëm me të njëjtën trashësi dhe 30 herë atë të qelqit organik
 • Izolim i mirë i tingullit
 • Instalimi i lehtë dhe ruajtja e kostove: peshë e lehtë, instalim i shpejtë, kurse kostot ekonomike të ndërtimit, periudhë më e shkurtër ndërtimi, instalim i sigurt. 
Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja