EN

EN
Shtëpia » Produkte » FLETË TË NGURTA POLIKARBONATE » Fletë PC funksionale sipërfaqësor
Fletë PC funksionale sipërfaqësor
 • https://www.jsd-pcsheet.com/img/jiasida_mr11v_double_sided_hardened_uv_protected_surface_functional_pc_sheet.jpg

JIASIDA* MR11V Double-sided Hardened UV Protected Surface Functional PC SHEET

 • 85% - 90% Transmetimi i dritës (varet nga trashësia dhe ngjyra)
 • Gjerësia: ≤ 2100mm
 • Gjatësia:  Çdo dimension
 • Ngjyrat:  Transparente, Blu, Jeshile, Bronzi, Gri i smoky, çdo ngjyrë e bërë
Na kontakto.
 • Përshkrimi
 • Parametri
 • Aplikimet
 • Përfitimet kryesore
 • Hetim
Përshkrimi

JIASIDA* FLETË PC funksionale sipërfaqësor ka qartësi optike, dhe rezistenca e saj unike e gërryerjes dhe mbrojtja UV e bëjnë atë një zgjedhje ideale për sigurinë dhe ndriçimin mbrojtës (i përshtatshëm për aplikime të ndryshme). Ngjyrat transparente ose të personalizuar janë në dispozicion për prodhimin e strukturave të sheshtë dhe të lakuara.

Emri i markës:

JIASIDA

Vendi i origjinës:

YUYAO, ZHEJIANG

 

Paketim:

Një ose të dyja anët e mbuluara me PE mbrojtëse film

Koha e dorëzimit:

7-15 Ditët e punës pas pagesës paraprakisht

Aftësia e Furnizimit:

> 900 Tonelata / Muaj Parametri

MODEL JO. 

FHAJNA 

TVARG HICKNESS 

APPLICATIONS 

JIASIDA *GAAF11V

Single Veshja anësore Reziston /&Singleingle anë Kundër mjegullës / UV380 / Optike Qartësia

1.2-3.0mm

Mbulim për mbrojtjen e fytyrës, Helmeta motoçiklete, Helmeta industriale dhe syze, Syze sportive, Syze dielli

JIASIDA*HLAF11

Single anë Kundër mjegullës / Një anë e vetme e ngurtësuar / Optike Qartësia

1.2-6.0mm

Helmeta industriale, Syze, Syze dielli, syze sportive, Lente instrumenti, Shfaq ekranet, Dritare, Mburoja mbrojtëse, Xhami i erës.

JIASIDA* MR11V

Me anë të dyfishtë të ngurtësuar / me anë të dyfishtë anti-UV / Jo crisp brenda një dekadë / Pa verdhë. në 7 vite

1.2-15mm

I përshtatshëm për aplikim të sheshtë, Rezistencë e mirë acido-bazë.

Shfaq, Dritare makinerish, etj

JIASIDA* HL11V

Single Të ngurtësuar Single;Single anë anti-UV / I printueshëm sipërfaqe / Mirë. flatness

1.2-15mm

I përshtatshëm për të sheshtë aplikativ, ekran elektronik, kuti drite dhe paneli i llambës, pllakë mbulim pajisjesh, etj.

JIASIDA*GA11V

Lart rezistente ndaj gërryerjes pallto / UV mbrojtje

1.2-15mm

Kapaku i pluhurit të dritares së avionit, fletë për thithjen e zërit, syze, diffuser, ekran mbrojtjeje, ekran me prekje, dritare ajri, etj

JIASIDA*MRAS11CT

Me anë të dyfishtë anti Coating statik / Pallto të ngurtësuar / Vlera e rezistencës së sipërfaqes::106~109Ω

1.2-10mm

Ndarje e pastër dhome, kuti pa pluhur nga dritarja e vëzhgimit, mbulim pajisjesh, provë, ekran elektronik, etj

*  JIASIDA * Funksional i sipërfaqes Fletë   Ngjyrat dhe dimensionet janë në dispozicion

 

Seri/Model Jo.

Sipërfaqja Texture/E veshur

Varg trashësie

JIASIDA*UL11

Të dyja anët të lëmuara

1.5 - 18mm

JIASIDA*UL41

Njëra anë është e ngrira, Njëra anë e lëmuar

1.5 - 10mm

JIASIDA*UL61

Njëra anë e embostuar, Njëra anë e lëmuar

1.8 - 8mm

Trashësia standarde

1.5mm2mm2.5mm3mm4mm5mm6mm

6.5mm8mm10mm12mm15mm

Madhësitë standarde

1220 x 2440mm, 2100 x 5800mm

*  JIASIDA*UL Fletë   Ngjyrat dhe dimensionet janë në dispozicion

Aplikimet
 • Ndriçimi special i automjeteve
 • Xham makine (Makina e policisë, Tren, Shina me shpejtësi të lartë)
 • Xhami me motoçikletë
 • Struktura sanduiç antiplumb, Ndërshtresë
 • Dashboard pajisjesh
 • Ndriçues mbrojtës
 • Pengesa e zërit
 • Visori i diellit, Syze
 • Mbulim për mbrojtjen e makinerive
Përfitimet kryesore
 • Jetëgjatësi e gjatë shërbimi, I qëndrueshëm
 • UV e mbrojtur
 • Rezistenca ndaj abrazionit
 • Transparenca e Lartë e qenësishme: Transmetueshmëri e shkëlqyeshme e dritës
 • Peshë e lehtë: Vetem 1/2 pesha e qelqit
 • Forcë e lartë e ndikimit
 • Parandalimi i zjarrit, Flake-retardant: pa pikuar, nuk ka gaz toksik
 • Disa pallto mund të modelohen në 3D
 • Anti-fogging (opsional)
Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja