EN

EN
Shtëpia » Produkte » FLETË TË NGURTA POLIKARBONATE » F Fleta e rezistencës ndaj flakës PC
F Fleta e rezistencës ndaj flakës PC
 • https://www.jsd-pcsheet.com/img/jiasida_f41_sg_bearing_frosted_pc_solid_sheet.jpg

JIASIDA* F41 SG Bearing Frosted PC Solid Sheet

 • Gjerësia ≤ 2100mm
 • Gjatësia:  Çdo dimension
 • Ngjyrat:  Transparente, Grej, Opal, E zezë, çdo ngjyrë e personalizuar
Na kontakto.
 • Përshkrimi
 • Parametri
 • Aplikimet
 • Përfitimet kryesore
 • Hetim
Përshkrimi

JIASIDA*DA përdoret në brendësi të hekurudhës me shpejtësi të lartë dhe avionëve nga vendet në mbajtëset e bagazheve. Për shkak të polikarbonates kënaq rregullat strikte të flakës, tym, toksikiteti dhe çlirimi i nxehtësisë, gjithashtu siguri, praktikiteti dhe rehatia plotësojnë kërkesat më të dëshirueshme.

Emri i markës:

JIASIDA

Vendi i origjinës:

YUYAO, Zhejiang

 

Paketim:

Një ose të dyja anët e mbuluara me PE mbrojtëse film

Koha e dërgimit:

7-15 Ditë pune pas pagesës paraprakisht

Aftësia e Furnizimit:

> 900 Ton / Muaj 
Parametri

MODEL JO. 

VEÇORITË 

TRASHËSIA 

APLIKIMET 

JIASIDA*F11CT

UL94-V0 I vonuari i flakës / Tensile Pronësitë
/ Termoformim Pronësitë
/ Transparencë
/ Izolim Pronësitë

1.5-18mm

Elektronikë, industritë elektrike dhe të transportit. Bordi i mbrojtjes së industrisë elektrike, panel elektrik, ndarës të paketës së baterisë, mbrojtja e automjetit, ndarjet kryesore të vendit të zjarrit. Mbulesat e televizorit, mbulesa alarmi, shirita drite të hekurudhës me shpejtësi të lartë, etj.

JIASIDA*F41AO

Beqare Të ngrira
/ Zjarri I vonuar
/ Termoformim
/ Gri Opoke

0.8-3.0mm

Tavolina e vogël në shina me shpejtësi të lartë dhe aviacionit, të brendshme makinash, pjesët e blisterit dhe kështu me.

JIASIDA*F41SG

Single Frosted / Difuzioni/ Termoformim / I vonuar i shkëlqyer i flakëve : Në përputhje me DIN5510

2.0-10mm

Komponentë dekorativë të automjeteve hekurudhore (metro, shina të lehta, shina me shpejtësi të lartë), të tilla si raftet e bagazheve, porta, ndarje dhe panele të tjera mbrojtëse

*  Fletë JIASIDA*F   Ngjyrat dhe dimensionet e personalizuara janë në dispozicion

Aplikimet
 • Glazing vertikal dhe mbi kokë
 • Rafte bagazhi
 • Vende, Tavolinat
 • Mure, Tavane
 • Ndarja
 • Aplikimet e kuzhinës
 • Dollapë elektrikë
 • Banesa për pajisje mjekësore
 • Pengesa e zërit ( Autostrada, hekurudha dhe rruga e ngritur urbane )
Përfitimet kryesore
 • Jetëgjatësia e gjatë e shërbimit, Qëndrueshëm
 • Përputhje me kërkesat kryesore të industrisë: Rezistenca e flakëve, densiteti i ulët i tymit, toksikitet i ulët, kapaciteti i ulët i lirimit të nxehtësisë
 • Forcë e lartë e ndikimit: Rezistenca ndaj ndikimit është 200 herë atë të xhamit të zakonshëm me të njëjtën trashësi dhe 30 herë ajo e qelqit organik▪ izolim i mirë i zërit
 • Instalim i lehtë dhe kursen kostot: peshë e lehtë, instalim i shpejtë, kurse kostot ekonomike të ndërtimit, periudhë më e shkurtër ndërtimi, instalim i sigurt.
 • Lart, qëndrueshmëria afatgjatë e ngjyrave
 • Termoformim
Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja