EN

EN
Shtëpia » Produkte » MBROJTJE PËR SIGURINË E POLIKARBONËS » Syze
Syze
  • https://www.jsd-pcsheet.com/img/anti_fog_wide_vision_lab_safety_goggleeye_protection_for_classroom_lab_home_and_workplace_safety.jpg
  • https://www.jsd-pcsheet.com/upfile/2020/03/31/20200331111648_925.jpg

Syze sigurie laboratorike me vizion të gjerë kundër mjegullës,Mbrojtje për sytë për laboratorin e klasës, Shtëpia, dhe Siguria në vendin e punës

Na kontakto.
  • Përshkrimi
  • Aplikimet
  • Hetim
Përshkrimi

Syze njësoj si syzet mbrojtëse të cilat përdoren për të mbrojtur sytë nga dëmtimet e jashtme, veçanërisht në një mjedis pune të veçantë. Është një pjesë e rëndësishme në pajisjet mbrojtëse personale.

 

1. Plotësisht e mbyllur : mbrojnë nga lëngjet, pluhur, tym dhe spërkatje kimike, duke ju lejuar të punoni në një mjedis të sigurt dhe të sigurt.

2. Lente polikarbonat: lente e qartë, efekt i mirë vizual, anti-spërkatje.

3. Dizajn i butë i skajit: korniza është bërë nga PVC e lehtë, i butë dhe i përkulshëm, të rehatshme për t'u veshur, pa ndjenja presioni.

4. Uniseks i rritur: Projekti i fashës elastike për të lehtësuar lidhimin e rrethprerja e kokës, i përshtatshëm për rrethime të ndryshme të kokës.

5. Kristal e qartë & Projektim kundër mjegullës.

6. Rezistencë ndaj ndikimit të lartë.

 

Më shumë informacione pls na kontaktoni me email (shiko ne kontakt me ne) ose dërgoni hetim në faqen e internetit, Faleminderit!!! 

Aplikimet

Na kontaktoni

Kopjo © 2019 YUYAO JIASIDA SUN SHEET CO.,LTD

Menuja